O firmie

Nasza firma zajmuje się sprzedażą apartamentów na nowo powstającym osiedlu Marszałek, zlokalizowanym przy ulicy Radomskiej w Kielcach. Projektowanie osiedla odbyło się z myślą o potrzebach mieszkańców, którzy po intensywnym dniu pracy pragną znaleźć spokój i wypoczynek w przyjemnej atmosferze.

Nasi przyszli klienci mogą liczyć na mieszkania o wysokim poziomie funkcjonalności i nowoczesnym designie. Apartamenty, które oferujemy, są wygodne i zaprojektowane z myślą o komforcie mieszkańców. Oprócz pięknej panoramy Kielc, otaczająca zieleń zachęca do aktywności na świeżym powietrzu.

Jesteśmy przekonani, że każdy klient, który wybierze nasze apartamenty, będzie zadowolony z komfortowego stylu życia, jaki mogą oferować. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych apartamentów na sprzedaż i do skorzystania z możliwości, jakie daje osiedle Marszałek w Kielcach.
           

Marszałek to firma z długoletnim stażem, specjalizująca się w działalności deweloperskiej. Doświadczona kadra zarządzająca oraz wiedza zdobyta na zrealizowanej inwestycji pozwala ze spokojem patrzeć na realizację obecnie wznoszonego budynku, jak również na planowanie kolejnych obiektów. Sprzedaż Apartamentów Kielce.

Informacje kontaktowe

Sprzedaż Mieszkań